Ankara Özel Anaokulu Fiyatları

Yuvamız ve Waldorf Sistemi Hakkındaki Ücretsiz Kitapçıkları İndirin Hazırladığımız kitapçıklardan yuvamız ve uyguladığımız sistem ile ilgili bilgi alabilir, aynı zamanda oyun grubu deneme dersimize ücretsiz katılma fırsatı kazanabilirsiniz.

özel anaokulu binası
özel anaokulu oyun

Ankara'daki En Uygun Özel Anaokulu Fiyatlarını mı Arıyorsunuz?

Çocuğunuzun özgürce gelişimini yaşayabileceği bir yuvayı size en uygun özel kreş fiyatı ile sunuyoruz. Üstelik hemen ararsanız çocuğunuz oyun grubu deneme sınıfına ücretsiz katılabilir ve eğitmenlerimizle tanışma fırsatı yakalabilirsiniz.

Özel Anaokulu Fiyatları Ankara Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın Özel anaokulu maliyetleri, yuvamız, eğitmenlerimiz ve diğer her konuda bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Her zaman bizi ziyaret edebilir, eğitmenlerimiz ile tanışarak yuvamızı, atölyeleri, ve bahçemizi gezebilirsiniz.

Özel Okul Öncesi Eğitim Fiyatlarının Belirlenmesi

Çocuklarımızın bahçesinde rahatça gezinebileceği, doğa ve sanat ile iç içe güçlü birer birey olarak kendi hızlarında gelişebilecekleri bir yuva hayal ettik ve gerçeğe dönüştürdük. Bu hayalimizi gerçekleştirirken Ankara’da Waldorf eğitimi yaklaşımına inanan ailelerle birlikte hareket ederek ailelerimizin de istediği bir anaokulu kurduk. Çocuklarımızın bu gelişim sürecinde siz anne babaların desteği olmadan başarıya ulaşamayacağımıza inanıyoruz, bu nedenle de sizinle birlikte çalışmamızın gerekli olduğunu belirtmek isteriz. Fiyatlara ilişkin de bu birlikte çalışmamızın sonucu olarak farklı özel anaokulu ücret seçenekleri belirledik.

özel anaokulu ankara etkinlik

Farklı Kayıt Seçenekleri ve Özel Anaokulu Ücreti Bilgileri

Kayıt Seçenekleri

  • Yuva Grubu (3-6 yaş) Tam Gün
  • Yuva Grubu (3-6 yaş) Yarım Gün
  • Tohum Grubu (2-3 yaş) Tam Gün
  • Tohum Grubu (2-3 yaş) Yarım Gün
  • Oyun Grubu (Hafta içi 3 gün, hafta içi 5 gün ve haftasonu seçenekleri mevcuttur)

Ödeme Bilgileri

  • Ödemeler her ayın 1’i ile 5’i arasında yapılır
  • Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz
  • Haftaiçi oyun grubu kayıtları asgari 3 aylık süre içindir
  • Okulumuzun kuruluş yılında oluşacak ilk sınıfın öğrencileri “1. Hasat Çocukları” olacakları için %10 ekstra indirime sahip olacaklardır.

Yuvamızın Konumu Geniş bir bahçeye ve etkinlik alanlarına sahip yuvamıza kolayca ulaşabilirsiniz

Okulumuzda Günlük Yaşamdan Kareler