Ankara'nın İlk ve Tek Waldorf Anaokulu Hakkında

Çocuklarımızın güven içinde çocuk olabilecekleri, yetiştirdikleri doğal sebze ve meyvelerle, yaptıkları marmelatlarla beslendiği, geniş bahçesinde doğa ile iç içe kendi hızlarında gelişebilecekleri bir anaokulu düşledik ve bu hayalimizi gerçekleştirdik.

Waldorf peadojisini benimseyen anaokulumuzda çocuklar güçlü birer birey olarak üreterek, birbirlerine saygı duyarak, güven çemberi içerisinde özgüven kazanarak gelişiyorlar. Kendilerini devamlı geliştiren eğitmenlerimiz onlara yol göstermekten öte bir rol model olarak görev yaparlar. Çocuklar görerek ve taklit ederek çocuk olmayı unutmadan zaman geçirirler.

Çocuklarınızın anaokulumuzda nasıl özenle bakıldıklarını ve eğitimlerinin ne kadar önemsendiğini görmek isterseniz deneme oyun grubuna ücretsiz olarak katılabilir ekibimizin denli yetkin olduğunu yerinde gözlemleyebilirsiniz.

Waldorf Anaokulu ve Eğitim Felsefesi Hakkında Hazırladığımız Bilgilendirme Dokümanlarını İndirin

Size Bir Telefon Kadar Yakınız Merak Ettiğiniz Her Konuda Bizi Arayabilir, Çocuklarımızın Zaman Geçirecekleri Anaokulumuzu Görmek ve Eğirmenlerimizle Tanışmak İçin Bizi Ziyaret Edebilirsiniz. Deneme Oyun Grubu Dersine Katılma Fırsatını Kaçırmamak İçin Tek Yapmanız Gereken Bizi Aramak ya da İletişim Formunu Doldurmak.

özel anaokulu ankara etkinlik

İşini Severek Yapan, Alanında Uzman ve Sertifikalı Bir Ekibiz

Waldorf pedagojisini benimseyerek kurduğumuz Waldorf anaokulumuz inandığımız değerlere en uygun eğitim sisteminin olduğu ve hayallerimiz şekil bulduğu bir yuva bizler için… Bu yuvada görev alan ve bu hayalin bir parçası olan herkes sürekli kendini geliştirerek çocuklarımızın gelişimine destek oluyor. Waldorf yaklaşımı doğrultusunda duruş, üslup, yaklaşım ve giyim kuşamlarımız ile çocuklarımız için birer rol model olmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de siz değerli anne babaların desteği olmadan başarıya ulaşamayacağımızın farkındayız. Bu nedenle de sizlerin de bu sürecin bir parçası olmanızı, Waldorf eğitimini benimsemenizi, ve bu gelişim sürecini evlerinizde de devam ettirmenizi bekliyoruz.

Yuva Ekibimiz

özel anaokulu ekibi
Nur Sabahat Topaloğlu Kurucu Eğitmen / Pedagojik Lider
özel anaokulu ekibi
Tuğçe Koçak Eğitmen

Ankara'nın İlk ve Tek Waldorf Anaokulu Olan Yuvamıza ve Günlük Akışa İlişkin Resimler

Waldorf Eğitim Sitemine İlişkin Sertifikalarımız Tüm eğitmenlerimiz yoğun bir eğitim, staj ve tez hazırlama süreci sonrasında uluslararası geçerliliğe sahip, IASWECE onaylı Uluslararası Waldorf Pedagogu sertifikasına sahiptir.

özel anaokulu sertifika
özel anaokulu sertifika
özel anaokulu sertifika